Program online


Zeznania roczne PIT nie należą do najprzyjemniejszych obowiązków. Nic dziwnego, że Polacy stale poszukują nowoczesnych i przyjaznych narzędzi komputerowych, z pomocą których będą mogli własnoręcznie - bez wsparcia osób trzecich, np. księgowych - rozliczyć swoje zestawienie PIT za rok 2016.

Na tej stronie proponujemy Państwu właśnie tego rodzaju unikalne narzędzie, którym jest Program PITy 2016. Jego najważniejszą zaletą jest to, że nie trzeba go pobierać i instalować na swoim komputerze, gdyż można skorzystać z niego online. Dzięki tej możliwości  na Twoim osobistym sprzęcie komputerowym nie będzie spoczywała aplikacja, z której korzystamy raptem raz w roku, w przedziale czasowym od końca stycznia do końca kwietnia (roku 2017, gdy rozliczamy się za rok 2016).

Wypełnij PIT za rok 2016 online!

Wypełnianie druków Pity online jest niezwykle wygodne i czasooszczędne. Dzięki formularzom PITy aktywnym, wszystkie kwoty i dane wpisujemy do elektronicznej postaci formularza, korzystając z klawiatury naszego komputera - i po kłopocie! Na koniec wystarczy w ten sposób wypełnione rozliczenie roczne tylko wydrukować i podpisać. Podpisany wydruk osobiście zanosimy do fiskusa i składamy w okienku podawczym albo wysyłamy pocztą tradycyjną listem poleconym, którego druczek nadania będzie naszą gwarancją, iż rozliczyliśmy się z Urzędem Skarbowym w przewidzianym na to zapisem prawnym terminie.

Dla kogo Program PIT 2016 - online?

Dla każdego polskiego podatnika, który pragnie rozliczyć się z fiskusem szybko, poprawnie, bezpłatnie, ale i samodzielnie.

Program do wypełniania Pit online pozwala na rozliczenie się na dowolnym formularzu typu PIT, możemy z jego pomocą składać też zeznania podatkowe tzw. preferencyjne - czyli aplikacja ta jest w stanie rozliczyć wszystkie ulgi podatkowe itd., możemy dzięki niej także przekazać 1 procent swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego.