Program PIT


Rozliczenia PIT, mimo że przepisy skarbowe nie zmieniają się przecież zbyt dynamicznie i często, wciąż wzbudzają mnóstwo wątpliwości podatników. Z drugiej strony, nie każdy z nas chce angażować biuro rachunkowe lub zaprzyjaźnioną księgową, w celu sporządzenia jednego - obiektywnie nieskomplikowanego - zeznania podatkowego rocznego. Mówiąc wprost, większość z nas chciałaby uporać się ze swoim rocznym PIT sprawnie i szybko, a jednocześnie chcielibyśmy nie ponosić za to dodatkowych kosztów finansowych… Jak więc mieć pewność, że rozliczyliśmy się z fiskusem poprawnie, skoro wypełnienie zeznania PIT spoczywa na naszej głowie i jest naszym indywidualnym obowiązkiem?

W roku 2017 mamy możliwość skonstruować swoje zeznanie podatkowe roczne za rok 2016, używając BEZPŁATNEGO Programu do rozliczeń Pity 2016. Jego pobranie i zainstalowanie na Twoim komputerze jest w pełni bezpłatne, a sama aplikacja - niezwykle przyjazna i intuicyjna w obsłudze. Oto, dlaczego…

A, B, C nowoczesnego Programu do wypełniania zeznań PITy

Na tej stronie proponujemy wszystkim polskim podatnikom pobranie bezpłatnej aplikacji specjalizującej się w łatwym i szybkim konstruowaniu dowolnych zeznań typu Pit. Jest to najnowsza wersja programu, z poprzednich jego wersji skorzystały już miliony podatników w ubiegłych latach. Najnowsza wersja aplikacji komputerowej do rozliczeń Pity w bieżącym roku 2017 została udoskonalona tak, aby jej interfejs był jeszcze bardziej poręczny, i aby nawet laik w dziedzinie komputerów nie miał najmniejszych kłopotów z jej obsługą.

Kto może rozliczyć się z użyciem proponowanego Programu?

Absolutnie dowolny podatnik. Program posiada wbudowaną pełną bazę wszystkich aktualnych formularzy PIT głównych i załącznikowych, a nawet bazę adresową wszystkich Urzędów Skarbowych w kraju, dzięki czemu każdy użytkownik rozliczy się z łatwością z odpowiednim względem swego adresu zamieszkania oddziałem fisksua.

Dzięki Programowi mogą rozliczyć się wszyscy korzystający z ulg, odliczeń i preferencji podatkowych, jak i wszyscy inni podatnicy:

  • rodzic samotnie wychowujący dziecko,

  • podatnicy czerpiący dochody z kilku różnych źródeł,

  • renciści i emeryci,

  • pracujący w oparciu o umowę o dzieło,

  • osoby prowadzące własną działalność gospodarczą,

  • rozliczający dochody z działalności wykonywanej osobiście

  • podatnicy indywidualni i duże firmy …

Dlatego proponujemy Wam bezpłatne zainstalowanie najnowszej wersji Programu do rozliczeń PITy za rok 2016. Najnowsza wersja Programu pozostaje zgodna z aktualnymi regulacjami prawno-skarbowymi oraz posiada wbudowany pełen zestaw wszystkich druków głównych PIT (np. PIT-37, PIT-36, PIT-38) i odpowiednich załączników (np. PIT/M, PIT/D i PIT/B)

Ciekawe funkcje Programu

Najważniejszym ułatwieniem, jakie zapewnia nam Program do rozliczeń w roku 2017, jest to, że aplikacja dokonuje za użytkownika zaokrąglania wpisywanych kwot - odpowiednio “w górę” albo “w dół”. Program wyposażono także w funkcję wykrywania błędów, dzięki której błędnie wypełnione pola podświetlane są na czerwono, a poprawnie wypełnione - na zielono.