Przewodniki wideo


Bezpłatny program PIT 2015 - jak zainstalować?

Instalacja DARMOWEGO Programu do wypełniania zeznań PITy za rok 2015 jest bardzo łatwa, a film ten pokazuje krok po kroku, w jaki sposób pobrać aplikację na swój komputer.

Kreator rozliczenia

Z tego filmu dowiesz się, jak samodzielnie, łatwo i bezkosztowo możesz wypełnić swój Pit za 2015 rok. Kreator rozliczenia to świetny pomocnik - intuicyjna w obsłudze funkcja naszego DARMOWEGO Programu PITy 2015. Instruktarz zawarty w filmie przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy elastycznego Kreatora, abyś jak najszybciej i bezproblemowo mógł rozliczyć się z fiskusem. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania Programu do rozliczeń podatkowych za rok 2015.

E-Deklaracje

Po zainstalowaniu Programu do rozliczeń PITy 2015 - możesz skorzystać z nowoczesnej i poręcznej opcji e-Deklaracji, czyli nie musisz wypełniać żmudnych papierowych zeznań podatkowych ręcznie. Nasz film pokaże Ci i szczegółowo oraz przystępnie wyjaśni, czym dokładnie są eDeklaracje.

Jak wypełnić PIT-37?

Film przedstawia pełną wizualizację, co należy wpisać w poszczególne pola formularza podatkowego PIT-37. Dodatkowo lektor szczegółowo wyjaśnia wszystkie rubryki i zagadnienia druku PIT. Aby skorzystać z DARMOWEGO Programu PITy 2015 - pobierz program i zainstaluj na swoim komputerze, a następnie wypełnij w nim swój PIT 37.